KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 13429160

nr 1342 9160

Tryck

1 par efter Jean Moreau, 40x48 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 24 augusti 2020
kl 18:16:38